1234.00 Euro €
Shitet Audi A4

Vetura,gjejmakina
Postuar 2 vjet më parë
469 shikime

1234.00 Euro €
Shitet Audi A4

Vetura,gjejmakina
Postuar 2 vjet më parë
469 shikime

Përshkrimi

Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti nafte
Motorri 2.0.
Sedilje lekure.
Komanda ne timon.
Navigator.
Kamera parkimi.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Me dogane te paguar.
E vlefshme edhe me nderrim.
E gatshme per cdo lloj prove.
Per me shume info.
Tel 0684704684.

Kontaktoni Auto AL 2020 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Auto AL 2020
  Auto AL 2020
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Gani Domi, Tirana, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Audi A4 Shitet Audi A4 Shitet Audi A4 Shitet Audi A4 Shitet Audi A4 Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
  1234.00 Euro € Shitet Audi A4 nga Auto AL 2020