Kërko

3400.00 Euro €
SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0

QR CODE
Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
351 shikime

3400.00 Euro €
SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0

QR CODE
Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
351 shikime

Përshkrimi

MOTOR passati 2.0 NAFTE Common Rail SHUME EKONOMIK. Makina eshte me tapiceri lekure , sedilje me ngrohje , Navigator , Sistem Audio nga Fabrika.

Profili i Arian

Arian
Arian Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Arian (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Arian
  Arian
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Qender, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0 SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0 SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0
  3400.00 Euro € SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0 nga Arian