Language:
EN
SQ
EN
Description
Shitet ford focus vit prodhimi 2008,motor 1.6 nafte,
me te gjitha opsionet e mundshme perfshire edhe clima,
ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, sherbimet e kryera te gjitha se fundmi, letra te paguara deri ne janar 2022.
cmimi 3800 euro i diskutueshem
No Photo
Check with seller
Learn more
No Photo
0685273494
Persh jam miri nga tr 3...
Te ndryshme
0
View item
Free
Learn more
No Photo
350.00 Lek
Learn more
Tiranë
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.