Language:
EN
SQ
EN
Enë deti 20 dhe 40 këmbë (6 m) Udhëtimi i parë - Magazinimi
Enë deti 20 dhe 40 këmb...
Kontenier Cubner ju ofr...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

5
View item
1900.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
da pesca
da pesca
per cdo info 0694564220

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

7
View item
11000.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
Shitet motor gomone
Shitet motor gomone
Shitet motor me dy kohe...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

2
View item
150.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
Motor yamaha
Motor yamaha
Motorr YAMAHA 15 2 kohesh

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

2
View item
500.00 Euro €
Learn more
Fier
No Photo
Skaf , varke 4 metra
Shes skafin 4 metra te ...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

0
View item
Free
Learn more
Lezhë
No Photo
Gomone
Gomone 5 metra, me doku...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
shes anije peshkimi
shes anije peshkimi
shes anije peshkimi hek...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

2
View item
Free
Learn more
Vlorë
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008
shitet skaf "Nirey...
Shitet skaf i prodhimit...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

1
View item
Free
Learn more
Vlorë
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009. 8000 euro
Shitet skaf "Ranie...
Shitet per te kaluar ne...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

1
View item
Free
Learn more
Vlorë
No Photo
Okazion: gomone 3.5 met...
Shes gomone 3.5 metra m...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
Online Part time Worker...
Students, Housewives, J...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

0
View item
Free
Learn more
Kavajë
No Photo
shes piaxho
shes piaxho si me vajat...

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

0
View item
Free
Learn more
Tiranë