Language:
EN
SQ
EN
Description
Okazion! Shitet linje prodhimi mobiljesh speciale e perbere nga kater makineri dhe e blere ne Itali, Linja mund te prodhoje mobilje per klinika dentare, mobilje te zakonshme, mobilje tualeti, mobilje qe i rezistojne lageshtise. Linja eshte ne gjendje te shkelqyer pune.
Cel 0698406639. Send Message
No Photo
Takim
Jam nji djal 30 vjec ja...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Cifti kerkon cift
Cifti kerkon cift
Jemi cift nga Tirana mo...
Lidhje,Takime
1
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.