Language:
EN
SQ
EN
No Photo
Tv Samsung tipi i vjete...
shitet Tv Samsung tipi ...

Per Shitje

0
View item
2000.00 Lek
Learn more
Tiranë
Samsung Tv 4K 55 inch edhe Mi box s 2020
Samsung Tv 4K 55 inch e...
Shitet SAMSUNG SMART TV...

Per Shitje

3
View item
650.00 Lek
Learn more
Tiranë
Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis
Super oferte vetem sot ...
blej nje tv samsung apo...

Per Shitje

7
View item
250.00 Euro €
Learn more
Tuzi
Shitet Android Box H96 Max 4K (I Ri)
Shitet Android Box H96 ...
Shitet Android Box H96 ...

Per Shitje

3
View item
70000.00 Lek
Learn more
Tiranë
No Photo
Shes Televizor
Shes televizor Samsung,...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
Mbrojtesa nga (Mbitensi...
Tregtojm Mbrojtesa nga ...

Per Shitje

2
View item
Free
Learn more
Durrës
No Photo
KERKOJ TV 22 POLSH OSE ...
ME LINI NR E TELEFONIT

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
IPTV
Ofrojme 3000 KANALE NGA...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Te gjitha qytetet
Shitet nga person privat nje televizor Sony 14 polsh me telekomande
Shitet nga person priva...
Shitet nga person priva...

Per Shitje

1
View item
Free
Learn more
Tiranë
OKAZIONNN . shitet nje salle playstation 3
OKAZIONNN . shitet nje ...
shitet nje salle playst...

Per Shitje

2
View item
Free
Learn more
Elbasan
DREAMBOX 1 VIT ABONIM 1 VIT GARANCI
DREAMBOX 1 VIT ABONIM 1...
shes aparat dreambox me...

Per Shitje

1
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
SHTEPI ME QERA
Jepet me qera shtepi pr...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
Kot
Do tia **** motren atij...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Shkodër
2012 Lexus LX570
2012 Lexus LX570
Ne gjendje shume te mir...

Per Shitje

3
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
Njoftim
Shiten 2 televizore Sam...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Lezhë
Televizor Plasma
Televizor Plasma
***MIRDITA TE GJITH KUS...

Per Shitje

6
View item
Free
Learn more
Prizren
No Photo
Pagesa
per te gjitha vajzat qe...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
Royal Computer All type...
Collection of old compu...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
shes full HD LCD Philip...
Pershendetje,,, Po e sh...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
Televizor
Televizor " TOSHIB...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
Shes TV te perdorur
Shes nje tv te perdorur...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
shitje Televizor
Shes nje televizor 32 p...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
Shes televizore LCD 32 ...
Shes televizore LCD 32 ...

Per Shitje

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
Televizor makine
Televizor makine
Televizor makine(i ri)p...

Per Shitje

3
View item
Free
Learn more
Durrës