Pa pagesë
Jepet me qera ambient biznesi

QR CODE
Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 4 vjet më parë
140 shikime

Pa pagesë
Jepet me qera ambient biznesi

QR CODE
Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 4 vjet më parë
140 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe totale 270m2, 118 m2 brenda dhe 152 m2 pjesa e verandes. Eshte ne nje pallat te ri, i paperdorur asnjehere. Kati 1. Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  177 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajes, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet me qera ambient biznesi Jepet me qera ambient biznesi Jepet me qera ambient biznesi
  Pa pagesë Jepet me qera ambient biznesi nga Anonim