Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kërkohet Ndërmjetesues Pasurish në Durrës

QR CODE
Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 2 muaj më parë
60 shikime

Kontrolloni me shitësin
Kërkohet Ndërmjetesues Pasurish në Durrës

QR CODE
Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 2 muaj më parë
60 shikime

Përshkrimi

Kërkohet ndërmjetesues pasurish pranë zyrës së Future Home Vollga, Durrës.
Dërgoni CV-të tuaja në email-in: [email protected]

Lagjja nr. 1, rruga "Epidamn", pranë Torres Veneciane, Durrës.

Profili i Future Home Vollga

Future Home Vollga
Future Home Vollga Regjistruar për 5+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Future Home Vollga (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Future Home Vollga
  Future Home Vollga
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vollga, 2001, Vollga, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.33283, 19.47554

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kërkohet Ndërmjetesues Pasurish në Durrës
  Kontrolloni me shitësin Kërkohet Ndërmjetesues Pasurish në Durrës nga Future Home Vollga