350.00 Euro €
Apartament me qira

QR CODE
Prona,Realestate
Postuar 2 muaj më parë
43 shikime

350.00 Euro €
Apartament me qira

QR CODE
Prona,Realestate
Postuar 2 muaj më parë
43 shikime

Përshkrimi

Apartament 1+1 per here te pare me qira.
Apartamenti ka nje sallon te madh bashke me ambient gatimi,guzhine te re me disa pajisje elektroshtepiake te reja ,nje dhome gjumi me dollap dhe krevate te rinj ,nje tualet te madh me dritare.
Gjithashtu apartament zoteron edhe tarracen siper e cila eshte afer 60m2 neto .

Profili i Engjell VEIZI

Engjell VEIZI
Engjell VEIZI Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Engjell VEIZI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Engjell VEIZI
  Engjell VEIZI
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament me qira Apartament me qira Apartament me qira Apartament me qira Apartament me qira Apartament me qira
  350.00 Euro € Apartament me qira nga Engjell VEIZI