1200.00 Euro €
2 APARTAMENTE NE FAZE PERFUNDIMI

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 muaj më parë
55 shikime

1200.00 Euro €
2 APARTAMENTE NE FAZE PERFUNDIMI

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 muaj më parë
55 shikime

Përshkrimi

2 APARTAMENTE NE FAZE PERFUNDIMI
1200 euro metri
Jane 2 apartamentet e fundit / ne AliDem

Na Kontaktoni:

Whats app: +355 68 401 3133
Email: [email protected]
Website: oneestate.al

Atributet

Transaksioni: Shes

Profili i One Estate

One Estate
One Estate Regjistruar për 4+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni One Estate (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  One Estate
  One Estate
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ali Demi, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2 APARTAMENTE NE FAZE PERFUNDIMI
  1200.00 Euro € 2 APARTAMENTE NE FAZE PERFUNDIMI nga One Estate