Pa pagesë
Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin.

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
78 shikime

Pa pagesë
Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin.

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
78 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Shengjin e organizuar shume bukur ne nje sallon me kuzhine ,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti dhe nga mali. Ndodhet ne katin e 6 te banimit me ashensor dhe punime cilesore. Ndodhet afer detit me nje distance rreth 70 metra. Ndodhet prane Hotel Wilson ne Shengjin. E paisur me te gjitha dokumentat e rregullta. Per me shume informacion kontakto ne +355693291269

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin, Shengjin, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin. Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin. Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin. Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin. Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin. Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin.
  Pa pagesë Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin. nga Anonim