7500000.00 Lek
Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
135 shikime

7500000.00 Lek
Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
135 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej.
Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Përbëhet nga: – dy sallone,
– dy dhoma gjumi,
– një banjo,
– një ballkon.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë
– ka dritare duralumini
– banjo të kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura
– ka kondicioner në sallon

Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka dokumentacion të rregullt.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1135 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Xhabiej, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej
  7500000.00 Lek Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej nga Rino Nika