Kërko

4600000.00 Lek
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
4586 shikime

4600000.00 Lek
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
4586 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”.
Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone.

ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
+355676666765, ose +355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 7 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1141 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  7 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Justin Godard, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi” Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi” Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi” Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
  4600000.00 Lek Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi” nga Rino Nika