Language:
EN
SQ
EN
  • Images
Description
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”.
Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone.

ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
+355676666765, ose +355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected] Send Message
Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej
7500000.00 Lek
Learn more
Shkodër
Don Bosko, Zyre Me Qira
250.00 Euro €
Learn more
Tiranë
Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula”
120000.00 Euro €
Learn more
Shkodër
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.