Language:
EN
SQ
EN
Description
Shitet apartament ne Golem Pishat e Buta me siperfaqe totale prej 55 m2 .Organizohet ne 1 dhome gjumi ,dhome ndenje se bashku me guzhinen ,tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe mjaft cilesor ,nuk disponon ashensor ,largesia me detin vetem 20 metra.Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Golem dhe ofron nje pamje te mrekullueshme.Hapsire parkimi e siguruar 24 ore.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
SHITET APARTAMENT 1+1 NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT
72100.00 Euro €
Learn more
Durrës
NJOFTIM KERKOHEN PRONA NE SHITJE OSE DHENIE ME QERA KUSH DISPONON KONTAKTONI Cel. +355 67 52 64 526
Check with seller
Learn more
Vlorë
Vlorë, Shqipëri Shitet Apartament 1+1 te Albano&Romina 3,200,000 ALL Hasan Kushta Vlorë Shqipëri
3.00 Lek
Learn more
Vlorë
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.