Language:
EN
SQ
EN
Description
Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Valamare ne Gjirin e Lalzit Durres .
Apartmenti organizohet ne kuzhine sebashku me sallonin si edhe 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Rezidenca eshte e investuar ne menyre bashkohore , ka parket druri , sistem kondicionimi , hidrosanitare incasso.
Apartment ka verand 66m2 si edhe oborr me siperfaqe 300m2 .
Gjithashtu ka post parkimi personal.
No Photo
Arë
Shes token 3150m . Ka d...
Prona,Realestate
0
View item
Check with seller
Learn more
Punoni dhe jetoni jashtë vendit
4200.00 Dollar US$
Learn more
Amerike
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.