Pa pagesë
Laprake, Shitet Apartament 1+1

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
53 shikime

Pa pagesë
Laprake, Shitet Apartament 1+1

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
53 shikime

Përshkrimi

Prane Kupoles, Laprake, shitet apartament 1+1.
Apartamenti me nje siperfaqe totale 70.64 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi dhe nje tualet ( me ajrim natyral ) dhe nje ballkon. Orjentimi Jug, cka ben qe te jete gjithe kohen me ndricim natyral, kati i 1-re banim. Kompleksi eshte ne ndertim, aktualisht ne fazen e shtrimit te pllakave.

Cmimi: 780 euro/m2

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontatkoni ne numrin 0676088300

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  121 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Dritan Hoxha, Rr. Dritan Hoxha, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Laprake, Shitet Apartament 1+1 Laprake, Shitet Apartament 1+1
  Pa pagesë Laprake, Shitet Apartament 1+1 nga Anonim