42.00 Euro €
Okazion!! Shitet apartament

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
138 shikime
Nuk ka foto

42.00 Euro €
Okazion!! Shitet apartament

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
138 shikime

Përshkrimi

Shitet apartamen 1+1, 69m2, kati i dyte i banimit, i orientuar jug-lindje, gjendja shume e mire , me ashensor, i pajisur me certifikate pronesie.

Kontaktoni Arkl1. (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Arkl1.
  Arkl1.
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Besim Alla, Misto Mame, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  42.00 Euro € Okazion!! Shitet apartament nga Arkl1.