Kontrolloni me shitësin
REZERVO NE THEMEL!

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
154 shikime

Kontrolloni me shitësin
REZERVO NE THEMEL!

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
154 shikime

Përshkrimi

EURO 3D ne ndertim e siper te objekteve te banimit e sherbimit 5 dhe 6 kateshe me dy kate parkim nentoke ne zonen e Selites,ofron apartamente 1+1,2+1,3+1 ,dyqane etj. Investimi i hershem eshte zgjidhje e zgjuar.Ju presim prane zyrave tona ne rrugen Hasan Vogli.

Profili i EURO3D

EURO3D
EURO3D Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Hasan Vogli , Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni EURO3D (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  EURO3D
  EURO3D
  11 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Hasan Vogli, Selite, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  REZERVO NE THEMEL!
  Kontrolloni me shitësin REZERVO NE THEMEL! nga EURO3D