Kërko

Pa pagesë
shes apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2 ne zonen e Don Boskos

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
36 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
shes apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2 ne zonen e Don Boskos

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
36 shikime

Përshkrimi

Shes apartament 1+1 me siperfaqe 68m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti eshte mjaft cilesor.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me termoizolim total nga jashte te sistemit kapot.Apartamenti i ka pamjet nga jugu me mjaft ndricim diellor.Apartamenti shitet me cmim 55000 euro.Tel 00355682812116

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  16 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prane shkolles Qazim Turdiu, Prane shkolles Qazim Turdiu, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë shes apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2 ne zonen e Don Boskos nga Anonim