Kërko

400.00 Euro €
Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
432 shikime

400.00 Euro €
Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
432 shikime

Përshkrimi

Banesat:
1) Garsonjere 40m2, kati 2-te banim
2) 1 + 1 Dhome dhe kuzhine 54m2, kati 3-te banim
3) 2 + 1 Dhoma dhe kuzhine 64m2, kati 4-te banim
4) 1 + 1 Dhome dhe kuzhine 44m2, kati 4-te banim
5) Lokale/dyqane 170m2, kati perdhese
6) Hapesire 68m2 per ndertim papafingo ne pjesen e siperme te baneses - ndertimi nuk ka filluar

Kontaktoni Astrit Istrefi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Astrit Istrefi
  Astrit Istrefi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rrethrrotullimi Te Mali I Robit, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi
  400.00 Euro € Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi nga Astrit Istrefi