34000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1 , MALI I ROBIT NË GOLEM

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 2 vjet më parë
36 shikime
Nuk ka foto

34000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1 , MALI I ROBIT NË GOLEM

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 2 vjet më parë
36 shikime

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 , MALI I ROBIT - GOLEM.

⛳ Apartamenti ndodhet në katin e katert te nje kompleksi shume te mire dhe mjaft te frekuentuar.

Kontaktoni Erald Fushtani (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Erald Fushtani
  Erald Fushtani
  14 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  L13, Golem, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  34000.00 Euro € SHITET APARTAMENT 1+1 , MALI I ROBIT NË GOLEM nga Erald Fushtani