37000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM "OKAZION"

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
29 shikime

37000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM "OKAZION"

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
29 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament ne Golem 30m larg bregdetit me nje siperfaqe prej 70m2, ndodhet ne nje kompleks me pishine privare vetem per banoret e kompleksit. e rrethuar me gjelberim duke e ber ate nje shtepi perfekte pushimi. Kompleksi eshte i mir administruar me roje dhe parking te sigurt.
per me teper informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni. 00355686156572 (Mob, Whatsaap, Viber)

Kontaktoni Jurgen Arapi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Jurgen Arapi
  Jurgen Arapi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Golem, Plazh, Golem, Plazh, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM "OKAZION" SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM "OKAZION" SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM "OKAZION" SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM "OKAZION" SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM "OKAZION"
  37000.00 Euro € SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM "OKAZION" nga Jurgen Arapi