3000000.00 Lek
SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
129 shikime

3000000.00 Lek
SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
129 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
????Adresë: rr. Doktor Lito, Shkoder
????Sipërfaqe: 65 m², kati V
Përbëhet nga:
–???? sallon dhe kuzhine
–???? nje dhome gjumi
– ???? nje banjo
-???? nje ballkon

–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.
–✔ Ballkon i mbyllur.

????ÇMIMI: 3,000,000 Leke
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
????+355676666765
????+355695292667
ose
[email protected]

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1164 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Doktor Lito, Shkoder, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.07469, 19.5215

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER
  3000000.00 Lek SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER nga Rino Nika