Kërko

53000.00 Euro €
Shitet apartament 11 tek shkolla Kushtrimi i Lirise

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
82 shikime

53000.00 Euro €
Shitet apartament 11 tek shkolla Kushtrimi i Lirise

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
82 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek shkolla Kushtrimi i Lirise. Apartamenti ka siperfaqe 57m², organizohet ne nje sallon me ambientin e gatimit me vete, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati me tulla silikat, shitet bosh vetem me ambientin e gatimit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 53.000€ i padiskutushem.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Auglen Rama

Auglen Rama
Auglen Rama Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Auglen Rama (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Auglen Rama
  Auglen Rama
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ali Demi, Tirana, SHQIPERI
  36.20352, 5.43527

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament 11 tek shkolla Kushtrimi i Lirise Shitet apartament 11 tek shkolla Kushtrimi i Lirise Shitet apartament 11 tek shkolla Kushtrimi i Lirise Shitet apartament 11 tek shkolla Kushtrimi i Lirise
  53000.00 Euro € Shitet apartament 11 tek shkolla Kushtrimi i Lirise nga Auglen Rama