Kërko

79000.00 Euro €
Shitet apartament 21 82 m2 rruga Durresit me cmim okazion

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
60 shikime
Nuk ka foto

79000.00 Euro €
Shitet apartament 21 82 m2 rruga Durresit me cmim okazion

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
60 shikime

Përshkrimi

Kontakt: 00355692803577

Shitet direkt nga pronari apartament 2+1, 82 m2, me hipoteke, ne pallat ekzistent, kati 6 dhe i fundit, pa ashensor. Godina eshte e mirembajtur, apartamenti ka nevoje per renovim total, eshte ne gjendje te vjeter. Pallati ndodhet ne rruge kryesore, sipas fotos. Korridor, banjo, ballkon, 2 dhoma gjumi, dhome ndenie, hapesira te bollshme.

Adresa rruga e Durresit, perballe hotel Colosseo. Pallati ka depozite te perbashket uji. Tarraca eshte e renovuar, nuk ka lageshti dhe pikime. Pas modernizimit te nevojshem, ky apartament mund te jete ideal per banim ose biznes, air bnb turizem. Ka dritare dhe drite gjate gjithe dites. Cmimi eshte okazion 79000 euro, hipoteka eshte e paster, vlera e prones eshte e rivleresuar me dokument.

Ju lutem, me kontaktoni per vizite ne prone. Jam person privat, cmimi subjekt diskutimi ne rast pagese cash, banoj jashte shtetit dhe dua ta shes.

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i AK

anonim
AK Regjistruar për 3+ vjet 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Durresit, Perballe Hotel Colosse, 1000, Zogu I Zi, Prokuroria, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.36918, 19.7534

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  79000.00 Euro € Shitet apartament 21 82 m2 rruga Durresit me cmim okazion nga anonim