Kërko

Pa pagesë
Shitet apartament 2+1 prane zones se ish-frigoriferit,te rruga Siri Kodra

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
102 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet apartament 2+1 prane zones se ish-frigoriferit,te rruga Siri Kodra

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
102 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 98.3 m2 ne zonen e ish-frigoriferit,te rruga Siri Kodra,prane unazes.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh me ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti ka pamje l-p.Apartamenti eshte mjaft cilesor.Tualetin e ka me dritare.Apartamenti shitet bosh me cmim 65000 euro.Cmimi nmund te diskutohet.Tel 00355695291520

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  40 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet apartament 2+1 prane zones se ish-frigoriferit,te rruga Siri Kodra nga Anonim