1200.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1 te kompleksi Quartum

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 9 muaj më parë
282 shikime

1200.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1 te kompleksi Quartum

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 9 muaj më parë
282 shikime

Përshkrimi

Ne rrugen “Panorama” prane Hipotekes, ne kompleksin Quartum Residence te sapoperfunduar shitet apartament 2+1+2 banjo+ballkon me siperfaqe totale 90 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim, me orientim jug plot drite dhe diell. Ka punime teper cilesore, sistem kondicionimi chiller, izolik akustik dhe termik. Pallati ku ndodhet apartamenti ka 6 kate banimi, fasade te ventiluar, 2 ashensore ne cdo shkalle, ambjente te jashtme te gjelberuara.
Per me shume kontaktoni ne nr tel 0682257704

Profili i Bardhyl Golemi

Bardhyl Golemi
Bardhyl Golemi Regjistruar për 9+ muaj 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Bardhyl Golemi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Bardhyl Golemi
  Bardhyl Golemi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Panorama, Prane Hipotekes, Tirane, Tiranë, Tiranë

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Apartament 2+1 te kompleksi Quartum Shitet Apartament 2+1 te kompleksi Quartum Shitet Apartament 2+1 te kompleksi Quartum Shitet Apartament 2+1 te kompleksi Quartum Shitet Apartament 2+1 te kompleksi Quartum
  1200.00 Euro € Shitet Apartament 2+1 te kompleksi Quartum nga Bardhyl Golemi