150000.00 Euro €
Shitet apartament

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
144 shikime

150000.00 Euro €
Shitet apartament

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
144 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament ne astir siper Oslos , apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe 162 dhe shitet okazzion , mund te ndahet ne 3 hyrje te vogla

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Imobiliare.alb

Imobiliare.alb
Imobiliare.alb Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Imobiliare.alb (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Imobiliare.alb
  Imobiliare.alb
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Teodor Keko, 1001, Astir, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32984, 19.78509

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament
  150000.00 Euro € Shitet apartament nga Imobiliare.alb