Kontrolloni me shitësin
Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
57 shikime

Kontrolloni me shitësin
Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
57 shikime

Përshkrimi

Shitet Objekt 4 Kate plus Lokal prej 212m2 ne Qender te Kavajes

Per Info Nr. Cel. 068 361 0215

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Ade

Ade
Ade Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Ade (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ade
  Ade
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Qender Kavaje, Kavaje, SHQIPERI
  41.18424, 19.56184

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2 Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2 Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2 Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2 Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2 Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2 Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2
  Kontrolloni me shitësin Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2 nga Ade