Kërko

46000.00 Euro €
shitet pallat kati 3 shkoder afer stacionit trenit 77 m2

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
71 shikime
Nuk ka foto

46000.00 Euro €
shitet pallat kati 3 shkoder afer stacionit trenit 77 m2

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
71 shikime

Përshkrimi

Shitet pallat kati 3 shkoder afer stacionit trenit 77 m2
46000 euro
0688297283

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i realestate

realestate
realestate Regjistruar për 7+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Shkodër, SHQIPERI

Kontaktoni realestate (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  realestate
  realestate
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Marin Bicikemi, 4001, Shkoder, Shkodër, SHQIPERI
  42.06685, 19.52091

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  46000.00 Euro € shitet pallat kati 3 shkoder afer stacionit trenit 77 m2 nga realestate