Kërko

120000.00 Euro €
Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula”

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
1013 shikime

120000.00 Euro €
Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula”

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
1013 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër.

Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga:
✅ Kati i I:
– 2 dhoma gjumi
– sallon + kuzhinë
– banjo
– koridor
– verandë
✅ Kati i II:
– 2 dhoma gjumi
– banjo
– koridor
– ballkon
✅Kati i III përbëhet nga papafingo.
Ofron gjithashtu një hyrje e cila përbëhet nga salloni, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Gjithashtu dhe një dyqan e gatshme për t’u shfrytëzuar për biznes.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1135 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagjja Mar' Lula, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula” Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula” Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula” Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula”
  120000.00 Euro € Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula” nga Rino Nika