Pa pagesë
Tirane, shitet apartament 1+1, 62m2, 49.000eu

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
43 shikime

Pa pagesë
Tirane, shitet apartament 1+1, 62m2, 49.000eu

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
43 shikime

Përshkrimi

OKAZION!!!
Shitet apartament 1+1, 62m2, 49.000euro. Apartamenti ndodhet ne katin 1, kompleksi AnA ne qytet Studenti.

blob:https://www.ana.kontakt.al/93f21711-c059-44e1-a612-95e687c14849

Per me shume informacion na kontaktoni ne

+355 675 83 2721
https://www.facebook.com/erinda.kontaktal.3

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Qytet Studenti, Tirane, Shqiperi, Qytet Studenti, Tirane, Shqiperi, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Tirane, shitet apartament 1+1, 62m2, 49.000eu Tirane, shitet apartament 1+1, 62m2, 49.000eu Tirane, shitet apartament 1+1, 62m2, 49.000eu Tirane, shitet apartament 1+1, 62m2, 49.000eu
  Pa pagesë Tirane, shitet apartament 1+1, 62m2, 49.000eu nga Anonim