Language:
EN
SQ
EN
Jap dhoma hoteli plazhi me qera, 50m afer plazhit dhe shetitores
Jap dhoma hoteli plazhi...
Zona/Rruga : Rruga Sken...

Prona,Realestate

6
View item
Check with seller
Learn more
Sarandë
No Photo
Lungomare, shitet garso...
Shitet garsoniere ne lu...

Prona,Realestate

0
View item
25000.00 Euro €
Learn more
Vlorë
Sarande dhoma plazhi
Sarande dhoma plazhi
Dhoma plazhi dhe aparta...

Prona,Realestate

1
View item
Check with seller
Learn more
Sarandë
Dhoma plazhi Sarande
Dhoma plazhi Sarande
Dhoma plazhi dhe aparta...

Prona,Realestate

2
View item
25.00 Euro €
Learn more
Sarandë
Dhoma plazhi Sarande 20 euro/nata
Dhoma plazhi Sarande 20...
Dhoma plazhi dhe aparta...

Prona,Realestate

2
View item
20.00 Euro €
Learn more
Sarandë
No Photo
Shtepi pushimi me qera ...
Shtepi Pushimi me qera ...

Prona,Realestate

0
View item
Check with seller
Learn more
Vlorë

Prona,Realestate

6
View item
Free
Learn more
Shkodër
No Photo
Dhoma plazhi me qera.(G...
**Japim dhoma plazhi me...

Prona,Realestate

0
View item
Free
Learn more
Vlorë
No Photo
shtepi me qera per plaz...
japim shpi me qera per ...

Prona,Realestate

0
View item
Free
Learn more
Vlorë
No Photo
shtepi me qera per plaz...
japim shpi me qera per ...

Prona,Realestate

0
View item
Free
Learn more
Vlorë
Dhoma plazhi ne Sarande
Dhoma plazhi ne Sarande
Dhoma plazhi ne Sarande...

Prona,Realestate

6
View item
Free
Learn more
Tiranë
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera
Ofroj dhoma me qera per...

Prona,Realestate

6
View item
Free
Learn more
Vlorë
dhoma plazhi me qera
dhoma plazhi me qera
Miresevini per pushime ...

Prona,Realestate

6
View item
Free
Learn more
Vlorë
Apartament 1+1 ne plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG.
Apartament 1+1 ne plazh...
Leshohet me qera nje ap...

Prona,Realestate

1
View item
Free
Learn more
Lezhë
Dhoma me qera ne Vlore
Dhoma me qera ne Vlore
Miresevini per pushime ...

Prona,Realestate

6
View item
Free
Learn more
Vlorë
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres
Jepet me qera apartamen...
Okazion Qershori dhe Sh...

Prona,Realestate

6
View item
Free
Learn more
No Photo
Dhoma plazhi ne Shengjin
Japim me qera dhoma pla...

Prona,Realestate

0
View item
Free
Learn more
Lezhë
No Photo
Shtepi me qera per plaz...
Pershendetje! Ju njofto...

Prona,Realestate

0
View item
Free
Learn more
Durrës
No Photo
Shtepi me qera per plaz...
Pershendetje! Ju njofto...

Prona,Realestate

0
View item
Free
Learn more
Durrës
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Shtepi me qera per plaz...
Pershendetje! Ju njofto...

Prona,Realestate

1
View item
Free
Learn more
Durrës
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Shtepi me qera per plaz...
Pershendetje! Ju njofto...

Prona,Realestate

1
View item
Free
Learn more
Durrës
Apartamente pushimi
Apartamente pushimi
Pershendetje !! Kemi ap...

Prona,Realestate

1
View item
Free
Learn more
Durrës
Apartamente pushimi
Apartamente pushimi
Pershendetje !! Kemi ap...

Prona,Realestate

1
View item
Free
Learn more
Durrës
Apartamente pushimi
Apartamente pushimi
Pershendetje !! Kemi ap...

Prona,Realestate

1
View item
Free
Learn more
Durrës