Kërko

3000.00 Lek
Shtepi plazhi ne Orikum

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Dhoma plazhi
Postuar 6 muaj më parë
119 shikime

3000.00 Lek
Shtepi plazhi ne Orikum

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Dhoma plazhi
Postuar 6 muaj më parë
119 shikime

Përshkrimi

Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cdo dhome ka krevate dopio dhe nje tek, TV dhe nje pamje fantastike drejt detit. Cmim i arsyeshem per familjet. Apartamenti ndodhet ne pallatin e pare ne krah te bashkise Orikum. Per detaje te metejshme ju lutem kontaktoni ne numrin tone te telefonit 069 228 30 96
Ju faleminderit

https://sites.google.com/site/pushimeorikum/

Profili i Defrim_Orik

Defrim_Orik
Defrim_Orik Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Defrim_Orik (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Defrim_Orik
  Defrim_Orik
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Demokracia, Orikum
  44.591944, -91.962031

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtepi plazhi ne Orikum Shtepi plazhi ne Orikum Shtepi plazhi ne Orikum Shtepi plazhi ne Orikum Shtepi plazhi ne Orikum Shtepi plazhi ne Orikum Shtepi plazhi ne Orikum
  3000.00 Lek Shtepi plazhi ne Orikum nga Defrim_Orik