Kërko

600.00 Euro €
Ambiente per Zyra, Magazine, Kapanon

QR CODE
Dyqane
Postuar 4 javë më parë
51 shikime

600.00 Euro €
Ambiente per Zyra, Magazine, Kapanon

QR CODE
Dyqane
Postuar 4 javë më parë
51 shikime

Përshkrimi

Jap me qera nje ambient shume te pershtatshen per zyra, magazine e cdo lloj aktiviteti tjetar familjar, privat apo publik. Ndodhet ne nje pozicion unik plot hapsire dhe gjelberim si jashte dhe brenda, me komoditet te plote teknik dhe ambiental e te gjitha kriteret e pershtatshme te sigurise dhe urbanistikes, me hyrje dalje per furgona si nga perpara ashtu edhe nga mbrapa, me tre bagno, depozita ujti dhe rryme elektrike tre fazorshe, 500 metra katrore brenda dhe 700 metra katrore jashte rrethe qark ambientit, ambienti eshte i rrethuar me mure dhe kancel qendror direkt ne rrugen kryesore. I disponueshem menjehere.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Edi

Edi
Edi Regjistruar për 4+ javë 4 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Edi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Edi
  Edi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ javë
  4 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Aleksanser Goga, Spitall, Durres, 2005, Spitalle, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ambiente per Zyra, Magazine, Kapanon Ambiente per Zyra, Magazine, Kapanon Ambiente per Zyra, Magazine, Kapanon
  600.00 Euro € Ambiente per Zyra, Magazine, Kapanon nga Edi