Kërko

250.00 Euro €
Dyqan me qera Ishull Lezhe

QR CODE
Dyqane
Postuar 2 vjet më parë
234 shikime
Nuk ka foto

250.00 Euro €
Dyqan me qera Ishull Lezhe

QR CODE
Dyqane
Postuar 2 vjet më parë
234 shikime

Përshkrimi

Japim dyqan me qera ne Ishull Lezhe afer punishtes se birres Lissus. Siperfaqja 50 meter katror, me vetrate nga rruga. Ambjent i pershtatshem per nje aktivitet te vogel.

Kontaktoni Dritan (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Dritan
  Dritan
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Ishull Lezhe, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  250.00 Euro € Dyqan me qera Ishull Lezhe nga Dritan