Language:
EN
SQ
EN
Description
Dyqan me qera ne rrugen kryesore te don boskos me fasad xhami ne dy krahet e saj ne pozicion shum te pershtatshem per cdo lloj biznesi ka gjithsej 100 m2 ambient te brendshem dhe 40 m2 ambient te jashtem ne gjendje te re kompleksi i sapo ndertuar ndodhet ne rrugen kryesore te don boskos pran gjykates administrative
Shes Apartament 2+1
48.00 Euro €
Learn more
Tiranë
No Photo
11.00 Euro €
Learn more
Lushnjë
Shitet fustani
Shitet fustani
Per me shume kontaktoni...
Per Shitje
2
View item
250.00 Euro €
Learn more
Mitrovice
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.