Kërko

400.00 Euro €
Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime

QR CODE
Dyqane
Postuar 2 muaj më parë
53 shikime

400.00 Euro €
Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime

QR CODE
Dyqane
Postuar 2 muaj më parë
53 shikime

Përshkrimi

Kontaktet: telefon, viber, whatsapp 00355693355063, 0036202922801.

Ofroj me qera si pronar ne kompleksin Mangalem 21 ne Alidem nje dyqan te ri me kubature 28.5 m2. Pallati eshte i vitit 2023 dhe dyqani dorezohet ne Qershor 2023 nga kompania Kontakt me kushte bashkohore. Momentalisht po zhvillohen punime te brendshme, rifinitura.

Dyqani ka vetrate xhami, ndodhet buze rruge, brenda kompleksit ne nje nyje strategjike, ku gershetohen kater godina dhe ka levizje te larte banoresh. Perpara dyqanit ka vend per tarrace dhe ambient te gjelberuar, lulishte, shatervan, stola, ndricim, hapesire rekreative per familje.

Dyqani ka instalime te gatshme per kuzhine, akses uji, akses ne tymthithje, akses ne lavatrice, banjo me aspirator, dush, wc dhe lavaman inkaso.Ideal per biznes, sherbime, zyre, duke i ardhur ne ndihme komunitetit, i cili perbehet nga 24 godina. Ka hapesire edhe per depo, magazine.

Sallon bukurie, barber shop, tabakeri, dyqan celularesh, lulesh, kinkaleri, fast food, kafene, pastrim kimik, agjensi immobiliare etj. Ngjitur me dyqanin po hapet nje supermarket i ri. Jam i interesuar per qeraxhi afatgjate dhe serioz. Cmimi i qerase 400 euro ne muaj me kontrate afatgjate.

Dyqani ka libreze uje dhe drita, siguracion te paguar per 10 vite. Banjo e shtruar me pllaka dhe e pajisur me hidrosanitare, bojler, kurse ambienti kryesor me parket. Ne fasaden e pallatit lejohet vendosja e tabeles se reklames, kondicionerit. Teknologjia e ndertimit eshte e fjales se fundit.

Ju lutem, me kontaktoni nese keni interes per diskutim. Prona mund te rezervohet dhe mund te merret ne dorezim edhe perpara afatit Qershor 2023. Dyqani eshte perzgjedhur sipas kritereve te duhura per te qene nje investim i sigurte. Eshte zona me e rrahur e kompleksit me 5000 banore.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i AK

anonim
AK Regjistruar për 4+ vjet 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Pasho Hysa, Kompleksi Mangalem 21, 1000, Ali Demi, Tregu Elektrik, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32887, 19.84656

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime
  400.00 Euro € Ofroj me qera si person privat dyqan te ri 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 per biznes dhe sherbime nga anonim