Kërko

100.00 Euro €
okazion shitet ambient komercial

QR CODE
Dyqane
Postuar 8 muaj më parë
58 shikime
Nuk ka foto

100.00 Euro €
okazion shitet ambient komercial

QR CODE
Dyqane
Postuar 8 muaj më parë
58 shikime

Përshkrimi

shitet ambient komercial te stacioni i trenit. siperfaqja e objektit 55m2 dhe cmimi i tij 100.000 euro. personat e interesuar duhet te kontaktojne ne nr.0685878123

Profili i irjon

irjon
irjon Regjistruar për 1+ vit 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni irjon (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  irjon
  irjon
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Stacionit I Trenit, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.07702, 19.66602

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  100.00 Euro € okazion shitet ambient komercial nga irjon