Kërko

422000.00 Euro €
Shitet Njesi Sherbimi

QR CODE
Dyqane
Postuar 1 javë më parë
7 shikime

422000.00 Euro €
Shitet Njesi Sherbimi

QR CODE
Dyqane
Postuar 1 javë më parë
7 shikime

Përshkrimi

Njesi Sherbimi
Siperfaqe: 156.54m2 Ali Demi .
Pjesa ballore e objektin me akses ne rrugen kryesor. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.
Cmimi 422.000€ i diskutushem
• Fasada te ventiluara
• Izolim termik
• Izolim akustikPer me shume informacion kontaktoni : +355697003212

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Emiljana Ndreka

Emiljana Ndreka
Emiljana Ndreka Regjistruar për 3+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Emiljana Ndreka (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Emiljana Ndreka
  Emiljana Ndreka
  25 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ali Demi, 1001, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33048, 19.83914

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Njesi Sherbimi Shitet Njesi Sherbimi
  422000.00 Euro € Shitet Njesi Sherbimi nga Emiljana Ndreka