200.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira te Spitalet

QR CODE
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
202 shikime

200.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira te Spitalet

QR CODE
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
202 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit.
Apartamenti ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 22 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1173 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  22 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Kole Heqimi, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 2+1 me qira te Spitalet Apartament 2+1 me qira te Spitalet Apartament 2+1 me qira te Spitalet Apartament 2+1 me qira te Spitalet Apartament 2+1 me qira te Spitalet Apartament 2+1 me qira te Spitalet
  200.00 Euro € Apartament 2+1 me qira te Spitalet nga Rino Nika