25000.00 Lek
kerkoj shtepi me qera

QR CODE
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
217 shikime
Nuk ka foto

25000.00 Lek
kerkoj shtepi me qera

QR CODE
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
217 shikime

Përshkrimi

kerkoj shtepi me qera 2+1 te mobiluar... jemi 3 djem... premtojme sdo krijojme probleme.. mundesia e pageses deri ne 25000 leke...
0693810286
0682828649

Kontaktoni nadir zeqo (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  nadir zeqo
  nadir zeqo
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  25000.00 Lek kerkoj shtepi me qera nga nadir zeqo