70000.00 Euro €
6 ari

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 7 muaj më parë
90 shikime
Nuk ka foto

70000.00 Euro €
6 ari

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 7 muaj më parë
90 shikime

Përshkrimi

Trualli e me leje nderimi pot i pa shtepi

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 7+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Suhareke, Kosova, KOSOVA

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Te Hyrja E Autostrades, Suhareke, Kosova, KOSOVA
  42.35212, 20.76685

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  70000.00 Euro € 6 ari nga anonim