Pa pagesë
Ambient me qera ose ne shitje 250 m2 i

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
46 shikime

Pa pagesë
Ambient me qera ose ne shitje 250 m2 i

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
46 shikime

Përshkrimi

Ambienti eshte i kompletuar per bar por mund te perdoret per cfaredo lloj biznesi.Ambienti brenda 200 m2 dhe 50 m2 veranda. Per me shume informacion mund te telefononi ne nr. 0697605528 , 0697952380.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Vollga Durres perballe Torres Veneciane, Vollga Durres perballe Torres Veneciane, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ambient me qera ose ne shitje 250 m2 i Ambient me qera ose ne shitje 250 m2 i
  Pa pagesë Ambient me qera ose ne shitje 250 m2 i nga Anonim