Kërko

25000.00 Lek
Apartament 3+1 me qera te Thesari I Shtetit, Fresku

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 10 muaj më parë
373 shikime

25000.00 Lek
Apartament 3+1 me qera te Thesari I Shtetit, Fresku

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 10 muaj më parë
373 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1, Thesari I shtetit. Fresku.
23000 leke qeraja mujore.

+355695530571

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Feniks Home

Feniks Home
Feniks Home Regjistruar për 1+ vit 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Feniks Home (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Feniks Home
  Feniks Home
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Fresku, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 3+1 me qera te Thesari I Shtetit, Fresku
  25000.00 Lek Apartament 3+1 me qera te Thesari I Shtetit, Fresku nga Feniks Home