Kërko

Pa pagesë
JEPET AMBJENT ME QERA NE QENDER TE DURRESIT.

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
65 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
JEPET AMBJENT ME QERA NE QENDER TE DURRESIT.

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
65 shikime

Përshkrimi

perballe tatim taksave ne durres jepet ambjent me qera 50 metra katror ne kate te trete .

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  durres, durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë JEPET AMBJENT ME QERA NE QENDER TE DURRESIT. nga Anonim