Kërko

230.00 Lek
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 9 muaj më parë
158 shikime

230.00 Lek
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 9 muaj më parë
158 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira nje shtepi private 1+1 me:
????Adresë: Rr. Ludovik Saraci, Shkoder
????Sipërfaqe totale: 92 m²,
Perbehet nga:
–???? sallon dhe kuzhine
–???? nje dhome gjumi
– ???? nje banjo
Cilesite e shtepise:
-✔ Ndertim 42 m²
–✔ Oborr 50 m²
–✔ Kondicioner.
–✔ E shtruar e gjitha me pllake
–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.
-????ÇMIMI: 230 €/muaji
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 3 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1179 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  3 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Ludovik Saraci, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06955, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER
  230.00 Lek JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 NE SHKODER nga Rino Nika