800.00 Euro €
MAGAZINE ME QERA

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
15 shikime

800.00 Euro €
MAGAZINE ME QERA

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
15 shikime

Përshkrimi

Jepet nje magazine 2-kateshe me siperfaqe 300 m2
Magazina mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi dhe i permbush te gjitha kushtet (2 tualete dhe nje garderob per cdo kat,siste 3 fazor i linjes elektrike me furnizim te rregullte dhe pa shkeputje kurre te energjise elektrike dhe me furnizim me uje te bollshem 24 ore).
kati i trete ka nje dhome qe mund te perdoret per shume qellime.

Profili i ani

ani
ani Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Lagjia 28 Nentori,Rruga Deshmoret, Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

Kontaktoni ani (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ani
  ani
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagjia 28 Nentori,Rruga Deshmoret, Qender, Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  MAGAZINE ME QERA MAGAZINE ME QERA
  800.00 Euro € MAGAZINE ME QERA nga ani