Kërko

Pa pagesë
OKAZION...!!!! 45 000 EU SHES NE VLORE APARTAMENT BANINIMI 54M2 MOBILIM MODERN.

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
70 shikime

Pa pagesë
OKAZION...!!!! 45 000 EU SHES NE VLORE APARTAMENT BANINIMI 54M2 MOBILIM MODERN.

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
70 shikime

Përshkrimi

OKAZION...!!!! 45 000 EU SHES NE VLORE BL VLORE-SKELE KAT 2 . PERB CONAD APARTAMENT BANINIMI 54M2 MOBILIM MODERN.SHIH FOTON....

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  BL VLORE-SKELE KAT 2 . PERB CONAD, BL VLORE-SKELE KAT 2 . PERB CONAD, Vlorë, Vlorë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  OKAZION...!!!! 45 000 EU SHES NE VLORE APARTAMENT BANINIMI 54M2 MOBILIM MODERN.
  Pa pagesë OKAZION...!!!! 45 000 EU SHES NE VLORE APARTAMENT BANINIMI 54M2 MOBILIM MODERN. nga Anonim