Pa pagesë
SHES AMBIENT BIZNESI TE SHKEMBI KAVAJES

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
46 shikime

Pa pagesë
SHES AMBIENT BIZNESI TE SHKEMBI KAVAJES

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
46 shikime

Përshkrimi

Shes ose nderroj me apartament ne tirane ose durres(ose me qera)ambient biznesi te shkembi kavajes me verande buze rruges dytesore siper pran hekurudhes + nje dhom po ngjutur qe mund te sherbei per magazine dhe tualete.jane me certifikate pronesie te rregullt prane rruges.mund te perdoret per bar pizeri ,supermarket ,furre buke,ose expozicion mallrash ,zyra .ambienti ndodhet poshte nje pallati 9 katesh e kush kerkon nje vend pune me pak inteligjence e organizon ne menyr te perkryer

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  SHKEMBI KAVAJES, SHKEMBI KAVAJES, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHES AMBIENT BIZNESI TE SHKEMBI KAVAJES SHES AMBIENT BIZNESI TE SHKEMBI KAVAJES SHES AMBIENT BIZNESI TE SHKEMBI KAVAJES
  Pa pagesë SHES AMBIENT BIZNESI TE SHKEMBI KAVAJES nga Anonim